Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti szeretitek a gyors gombokat?

Ti szeretitek a gyors gombokat?

Figyelt kérdés

én rühelem, mert:


- nem tudom melyik gombon van és mit csinál (persze meg lehet nézni, de nem fogom be magolni, főleg ha sok programot használok)

- hajlamos vagyok véletlen itt-ott rá tenyerelni pár gombra, és néha mikkor lenyomom az egyik gombot át csúszik a másikra az ujjam és azt is lenyomom, és ez elég zavaró, mikkor nem tudom mit állítottam át

- a nagy részére nincs szükségem

- ha véletlen nem aktív az a rész amit szeretnék (pl.: egy textbox)

, akkor elkezdek írni, és csak később veszem észre hogy nem írok, hanem nyomogatom a gyors gombokat(persze mondjuk min. kettő van általában, de van amihez elég 1 gomb is)


persze van ahol jól jön, de ott se mindig pl. játékoknál azért az előre hátra, guggolás stb. nem baj ha be van állítva:D


2015. szept. 13. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Programonként eltérően 4-8 gyorsbillentyűt használok, össze sem lehet hasonlítani a produktivitást. Az egyetlen, amit rühellek velük kapcsolatban, hogy pár program eltér a szabványoktól(teszem azt 3dsmax, az összes 3d programban amit használok az F-re frame selection\focus van állítva, ott meg a front view - mekkora baromság már).
2015. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!