Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a képeket áthelye...

Csapo1002 kérdése:

Hogyan lehet a képeket áthelyezni?

Figyelt kérdés
Tehát: az a gondom, hogy át szeretném pakolászni a képeket a mappán belül, de nem engedi. Pl. adott egy mappa, abban vannak dvd borítók. Az xp-ben lehetett úgy, hogy bal egérgombbal megfogtam a képet és áthúztam a kívánt helyre, de windows 7-en nem lehet! Van erre valami megoldás?
2015. szept. 13. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
de lehet. ott vmi más gond van.
2015. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tanács?
2015. szept. 14. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiír valami hibaüzenetet v mi? Mert simán fogod es huzod, mint minden más oprendszernél az elmúlt kb 15 évből.
2015. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a fura, hogy semmi hibaüzenetet nem ír ki!
2015. szept. 15. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor vagy én nem értem a problémádat, vagy te fogalmazol rosszul, vagy vmi ritka hiba van a gépeden, esetleg rossz az egered.. Annyit tudok mondani, hogy: kijelölöd amit átakarsz helyezni, ctrl + x (kivágás), betallózod a mappát ahová beillesztenéd, majd ctrl + v (beillesztés).
2015. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát: egy adott képről van szó a mappán belül! Nem másik mappába kívánom áthelyezni hanem mappán belül szeretném mozgatni.
2015. szept. 16. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!