Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok videó vágó, szerkeztő...

Tudtok videó vágó, szerkeztő programokat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sony Vegas
2015. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudunk, tekerj csak lejjebb a Kapcsolódó kérdések dobozkáig.
2015. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néztem ezeket progikat de nem jók pl: a sony vegast, movi makert, videoshare, Valami mást? gameplay szerkeztésre kellene.
2015. szept. 13. 16:55
 4/8 tabaki ***** válasza:

Azért egy kicsit kifejthetnéd, miért nem találod őket jónak. Nem ismerem a Vegast, de hírből tudom, hogy sok embernek az a non plus ultra. Meglepne, ha a program lenne alkalmatlan bármire, ami neked kellhet.

Persze javasolhatom az Adobe Premiere, Adobe After Effects programokat fokozásul, de hogy ez átsegít-e a bűvös határon...

2015. szept. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amit megszerkeztettem velük azt át rakta mvl fórmátumba és azt nem engedi feltölteni a youtube és nem lehet másik fórmátumba rakni.
2015. szept. 14. 08:06
 6/8 tabaki ***** válasza:

„...nem lehet másik formátumba rakni.”


Gondolod? Akkor hogy a keserves búbánatba' hoznak velük létre mások teljesen hétköznapi formátumú videókat, tízmilliószámra? Ezek a programok ARRA VALÓK, hogy használható videókat készítsenek -- ha ez nem sikerül, akkor megfordulhatna a fejedben, hogy esetleg te csinálsz valamit rosszul. A programok kezelését meg is lehet ám tanulni, nem csak kitalálni, hogy szerinted hogyan kéne működniük, aztán fikázni őket.

2015. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy szar progik.
2015. szept. 14. 13:04
 8/8 tabaki ***** válasza:

Csupán azt, hogy nem tudják a dolgukat. De ezzel aligha találtad fején a szöget. Én Blendert használok, tehát a többi programban nemigen tudom, mi van, de speciel a Movie Makerről igen, hogy alaphelyzetben WMV formátumú videót renderel, az meg máris YouTube-képes:

[link]

Négy éve még a Vegasban is a megszokott módszer dívott, nem t'om, miért újítottak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..


Hogy ki vagy mi rakja át MVL-be a felsorolt három programmal készített videóidat, arra a szavaid alapján nem tudtam rájönni, de ne hagyd neki. Ez a ti magánügyetek a szerkesztőprogrammal.

2015. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!