Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem az alap wowot...

Ha megveszem az alap wowot akkor egyből játszhatok vele? (RÉSZLETEK LENT)

Figyelt kérdés

Ha megveszem a media marktba az alap wowot akkor egyből játszhatok vele ha regisztráltam vagy kell hozzá gamecard is? mert én multkor olvastam vhol ha megvetted a játékot kapsz ingyen 1 hónapot (nekem most pont van pénzem az alap wowra)


érdemes-e megvenni ha nincs pénzem gc-re?


2010. márc. 13. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen érdemes megvenni a játékot mert szerintem nagyon jó, és igen megveszed kapsz 1 hónapot ingyen :)
2010. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mert én nyárra venném meg és tanítás időben törtön játszanék.
2010. márc. 13. 12:21
 3/15 A kérdező kommentje:
szupi akkor nyáron megveszem :)
2010. márc. 13. 12:22
 4/15 anonim ***** válasza:
még annyi ha megveszed és lejár a bérleted és nincs rá pénzed esetleg nagyon sok tört szerver van amin ingyen játszhatsz, köztük pár magyar is
2010. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha csak az alapot veszed, ahhoz kapsz 1 hónap játékot. Érdemes előre regisztrálni, ingyenes, 10 napos "próbaidőre". Utána rátenni a CD-hez kapott kódot. Viszont az alap játékkal maximum 60-as szintig játszhatsz, a teljes "élményhez" meg kell venned a két kiegészítőt is (The Burning Crusade, Wrath of the Lich King), amikhez már ingyen játékidőt nem kapsz, csak új lehetőségeket. A TBC még nem is olyan drága, de a WotLK már elég komoly kiadás.
2010. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

jelenleg is egy tört szerveren játszom ( [link] csak azért szeretném mert egyszer kipróbálám az eredetit hosszabb távra mint 10 nap


az nem nagyon számít számomra hogy csak level 60-ig lehet menni mert egy hónap alatt nem lehet annyit elérni (vagyis számomra bár kitudja ha nagy kocka vagyok)

2010. márc. 13. 14:32
 7/15 anonim válasza:
Hát ha tört szeróra akarsz jönni én ajánlom a magyar taurit én is ott vagyok további infok wow.tauri.hu
2010. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

fúj arra a szarra menjek? hát komolyan az a szerver a szar nevet sem méltó megkapni :D

meg mint már mondtam én már játszom 1 tört szerveren ráadásul blizzlike nem úgy mint az a geczi tauri.. ott csak noob játszik az igazi pro vagy elmegy eredetire vagy blizzen játszik most hogy ajánltál egy szervert amit az admin seggébe feldugnék had ajánljak énis neked egyet: [link] a neve nem éppen találó és nem is magyar de jóval lemaradott a tauri ehhez képest

2010. márc. 16. 21:11
 9/15 A kérdező kommentje:
azt állítják hogy az ajándék egy hónap csak akkor jár, ha feltöltöttem gamecarddal
2010. márc. 19. 22:27
 10/15 A kérdező kommentje:
ez igaz?
2010. márc. 19. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!