Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amiben...

Van olyan program, amiben valósághű képet tudok szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Olyan is elég,amibe egy embert tudok megszerkeszteni valósághűen.A photoshop-ban esetleg lehet ilyet,ha igen,hogy?De ha nem,akkor melyik programban lehet ilyet?
2010. márc. 13. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlattal bármivel csinálsz. A Photoshop jó. Gyakorolj még fél-1 évig és biztos menni fog.
2010. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt a választ rettentően köszönöm.A kérdésem:HOGY LEHET MEGCSINÁLNI EZT PHTOSHOPBAN? Ha erre nem tudtok választ adni,akkor értelmetlen választ nem kérek!!! Remélem világos
2010. márc. 13. 13:15
 3/16 anonim ***** válasza:

Tényleg bármivel csinálhatsz:

http://www.youtube.com/watch?v=uk2sPl_Z7ZU

2010. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A válaszom nem volt értelmetlen. Attól hogy nem értesz a témához, és lusta vagy előismereteket szerezni valahonnan a szoftver használatához, na meg hogy büdös gyökér és nem tudod értelmezni a normális választ, az mind nem az én hibám.
2010. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jól van.De honnan szerezzek előismereteket?Ezt szeretném csak megtudni.
2010. márc. 14. 13:26
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


http://www.youtube.com/results?search_query=photoshop+tutori..


Több mint elég van a megfelelő keresőszóval.

2010. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.De olyat nem találtam amivel meglehetne azt csinálni,hogy saját embereket szerkesztek a photoshop-ban.Ti nem tudjátok,hogy hol lehet?Vagy legalábbis azt,hogy mi a neve ennek az "eljárásnak",hogy szerkesztek egy embert???
2010. márc. 15. 12:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt a fajta "szerkesztést" rajzolásnak, vagy festésnek hívják, mint ahogy láthattad a Mona Lisa-s videón! :)
2010. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem arra a Mona Lisás izére gondoltam... Olyanra,hogy egy embert VALÓSÁGOSAN ábrázol.3d-ben!De viszont a 3d-ben is lehet látni,hogy az nem valóságos!Azt kérdezem már nem tudom mióta,hogy meglehet e szerkeszteni egy képet úgy,hogy 3D-S LEGYEN ÉS VALÓSÁGOS!
2010. márc. 16. 17:13
 10/16 anonim ***** válasza:

3d szerkesztéshez 3d szerkesztő programokat kell használni:

Blender -ingyenes

3ds Max Studio

Ezek 3D-ban ábrázolják a modelleket, lehet őket forgatni, animálni, árnyékolni...

De nem kis munka élethűen megszerkeszteni egy emberi arcot.

Erre gondoltál?

2010. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!