Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben hogyan lehet hasábokat...

Wordben hogyan lehet hasábokat csinálni?

Figyelt kérdés

Ez picit komplikált.

Van ez a fájlom:

[link]


Szeretném fekvőbe tájolni és kettő hasábot létrehozni.

(szóval úgy, hogy egy A/4-es oldalon két oldal szövege van)

Viszont, össze-vissza pakolja a szöveget, meg képeket, meg vonalakat...


Hiába állítottam a margókon (0), meg a betűméreten, akkor is, össze-vissza van az egész...


Nincs erre valami mód, ami értelmesen két hasábba rakja ?



2015. szept. 15. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs energiám küzdeni a doksiddal, úgyhogy általánosságban: Lap elrendezés, Hasábok. És nem "össze-vissza pakolja a szöveget, meg képeket, meg vonalakat..." hanem átszervezi oldalanként két hasábba. Hogy ez hogy lesz esztétikus, az rajtad múlik, dolgozni kell vele.
2015. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom.

Viszont a töréspontok meg vonalak miatt össze-vissza lesz.

Így [link]

meg így [link]


Szóval, bugosan rendezi hasábba. Túl magas a wordnek a word...



Mindegy, értem. Esztétika. Az nincs. Csinálni kell. Oké.



(bár fogalmam nincs, hogyan vannak rendezve a vonallal elválasztatott sorok. ha törlöm a vonalat, nem elég. ha törlök össze vissza minden -felesleges- helyet, üres sort, az sem elég, mert a következő lapon már a jupiter koordinátáit írja binárisban...úgy, hogy lemarad 2 karakter...azok 2 oldallal arrébb landolnak...a lap közepén)

2015. szept. 15. 23:24
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Mindig is ez volt a word-del, valamire jó valamire nem.


Szerintem :


Készitsd el "Álló A4"-es lapokra a doksit, aztán nyomtatásnál, lehet olyat mondani a word-nek hogy 1 lapra 2 oldalt (vagy 4-et stb.) nyomtasson. Ha nincs akkor feltelepitesz egy PDF nyomtatót (pl. Bullzip) és arra nyomtatva a PDF már olyan lesz amilyet szeretnél (Tehát fekvő és két hasábos).


A másik módszer : Két oszlopos Táblázat beszúrása és a szövegeket a táblázatba másolgatod.


Sok sikert.

üdv.

2015. szept. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm.

Megfogom oldani.

:*

2015. szept. 16. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!