Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Windows 10-re frissítenék...

Üdv! Windows 10-re frissítenék. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Jelenleg windows 7-tet használok és minden indutásnál felkínálja a gép hogy frissítsek windows 10-re. Arra lennék kíváncsi hogyha ezt megteszem akkor meddig használhatom a windows 10-et mert ugye azt irja hogy a frissités az ingyenes. Hogyan tudom utána aktiválni vagy esetleg utána kell majd egy kulcsot vásárolnom? Egy olyn kérdés még hogy ez a windows hogyan reagál a torrentezett játékokra programokra?

Köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 16. 09:50
 1/8 tamacraft ***** válasza:
48%

A win 10 ha lefrissül magától, azt jelenti, hogy jogszerűnek látja a géped a Microsoft. Ezután ez a verzió nem kér kulcsot soha többé.


A második kérdésre a válasz, a feltelepített jogszerűtlen játékoknak a futtatását akadályozhatja a windows elvileg bele van építve ez a dolog. Még nem működik.

2015. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval ha én most bekapcsolom a gépet és újra felajálja hogy fissítsem le és én ezt megteszem akkor ez nem csak egy probaverzió lesz hanem a teljes verió? És ha valamikor ujra szeretném telepiteniba gépet akkor már meg kell vennem mert ugye ehez akkor nincsen CD.
2015. szept. 16. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljea verzio de szamits ra hogy ra frissitessel tobb hiba is lehet utana a rendszerbe.

Jobban jarsz ha az utan vagy most egybol tisztan telepitesz egy rendszert.

Aktivalas kmspicoval is megvan.

2015. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent? Hogy ne igy frissitsem le hanem vegyem meg és ugy cd-röl?
2015. szept. 16. 11:39
 5/8 CspCsj ***** válasza:

Ha frissítesz Win10-re, és ellenőrzöd hogy aktivált-e a rendszer, majd társítod egy Microsoft-fiókhoz (kb. annyi, mint egy email létrehozása), utána újratelepítésnél egyből Win10-et is telepíthetsz, és a Microsoft-fiókon keresztül beaktiválódik.

Enélkül Win7-et kell telepítened, majd arról frissíteni Win10-re. Az ingyenes frissítés jelenleg a megjelenéstől (júl.29.) egy évig lehetséges, utána valószínűleg már nem fogja felajánlani.


OEM liszensznél ez csak az adott gépre érvényes, ha másik gépre akarod telepíteni majd a Win10-et, akkor szerintem nem fogja a fiókoddal aktiválni. (dobozos Windows liszensznél igen)

2015. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most töltött le mindent és most kell rákattintanom arra hogy telepitse. Ha ezt megteszem nem fog elveszni minden a vinyoimrol? Nem ugy lesz mint amikor ujratelpitem a gépet és mindent leformáz? Huzzak ki minden vinyot vagy simán mindent hagyjak ugy ahogy van mert megmarad minden?
2015. szept. 16. 13:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ezek hülye kérdésnek tünnek csak félek hogy esetleg elvesznek adataim vagy programjaim.
2015. szept. 16. 13:08
 8/8 tamacraft ***** válasza:
Nem veszik el semmi. Azért a képeket lementeném, ha vannak.
2015. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!