Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8 miatt jobban melegszik...

Win 8 miatt jobban melegszik a gép?

Figyelt kérdés
Pár napja telepítettem fel a laptopomra a win 8.1-et (eddig a 7 volt rajta). Azóta azt vettem észre, hogy a ventillátor folyamatosan megy, pedig az 7-nél csak akkor kapcsolt be mikor pl játszottam vagy videókat néztem. Lehetséges, hogy azért, mert jobban leterheli az új rendszer? A gép nyáron lett kiportalanítva, és állandóan hűtőpadon van. A procim hőmérséklete eddig olyan 40-45 fok volt, most fölmegy 55-60-ra. Ez már soknak számít? Lehet baja a gépemnek?

2015. szept. 21. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia elméletileg nem kéne hogy ennyivel jobban leterhelje sőt...

esetleg nyiss meg egy feladatkezelőt és nézd meg a folyamatok processzor használatát. ami sokszor elő szokott fordulni pl. az svchost.exe nagy memória és proci használata. ha ez lenne egyszerűen csak lődd ki. ez utóbbi elvileg pár frissítés után fixelve van

2015. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!