Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windowson a LibreOffice mellé...

Windowson a LibreOffice mellé vagy abban a családban milyen ingyenes programot javasoltok, amiaz MS Outlock megfelelője és ingyenes, színvonalas, megbízható?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy ugyanaz a program legyen, de Ubuntura is érdekelne a válasz.

#Windows #Outlook #Ubuntu levelezőprogram
2015. szept. 25. 18:05
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Mozilla Thunderbird-öt szoktak használni, az benne is van a Linux disztrókban alapból.
2015. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy az Outlook mennyire megbízható és színvonalas, arról elvitatkozhatnánk :-)


Minden esetre Linuxon a legközelebb az Evolution áll hozzá. A megbízhatósága vetekszik az Outlook-kal (tehát nem igazán az), de nem vészes.


Csak levelezésre a Thunderbird stabilabb.

2015. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Velem aztán nem fogsz vitatkozni annak megbízhatóságáról, mert soha nem használtam. Le se bírtam írni helyesen a nevét! :D Nem mintha méltó lenne rá. LO-s vagyok, és Ubuntut használok.

A gondom az, hogy van egy cég, amelyik M$Office-t használ, és ha jól tudom, ezt a nyavalyát is. Szeretném áttéríteni őket LO-ra,és ezért szeretnék ehhez is meggyőző alternatívát kínálni. Nem tudom, milyen böngészőt használnak, talán Operát.

Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz.:)

2015. szept. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!