Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomat előretelepített...

A laptopomat előretelepített Windows 8-cal vettem. Aztán frissítettem 8.1-re. Ha most újratelepíteném ugyanolyan 8.1-gyel amilyen jelenleg van rajta (Core), akkor elfogadná eredetinek vagy nem?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kiolvasni a rendszerből a termékkulcsot? Ha sikerül kiolvasni a kulcsot, akkor ez a 8.1 vagy a sima 8-asnak lesz a kulcsa, mivel ez OEM-es laptop?
2015. szept. 27. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Jó hogy rákérdeztél. Az alján nincs matrica? OEM ügyben nem tudom. De pontosan azt a verziót kell telepíteni, ami volt (Core?)

2015. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van matrica rajta Windows 8-as, a többit nem nagyon figyeltem. Töltöttem le korábban sima 8-as Core-t és telepítésnél nem kér termékkulcsot, és a telepítés végén amikor bedugom a netet, akiválódik.

8.1-gyel fogom megpróbálni, azért mert nem akarom végigszenvedni a frissítéseket a sima 8 alatt. A 8.1 jobban bejön.

2015. szept. 27. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, jobb is a 8.1.

Az eredeti verziót (home-pro?) kell letöltened szerintem, amire a matrica szól. Aztán kiderül megy-e 8.1-el is, mert azt nem tudom...:(

[link]

2015. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a gyors válaszokat, majd megpróbálom valamikor a közeljövőben.
2015. szept. 27. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, volt előtelepített gépem, OEM windowst nem használhatsz legálisan csak egy gépen, azon csak amivel jött.


Tehát ha meg is találod a kulcsot, más gép nem fogja elfogadni.

2015. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, kipróbáltam. Olyan Windows 8.1-et próbáltam amilyen jelenleg is van a gépen, és nem kér kulcsot, egyből a licensz szerződést hozza be. Úgyhogy működik a dolog.
2015. szept. 29. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper! Köszi a visszajelzést.
2015. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!