Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamilyen levelezőprogrammal...

Valamilyen levelezőprogrammal meg lehet oldani, hogy adott levelet lementsen megadott könyvtárba HTML-ben <dátum><subject eleje>. Html fájlnévként?

Figyelt kérdés

Legjobbb az lenne, ha Thunderbird tudná ezt valamilyen kiegészítővel...

Szűrőt sem lehet egyáltalán fájlként történő mentésre írni alapesetben, csak azt, hogy "áthelyezés mappába", ami a Thunderbird-en belüli levelezőmappát jelenti, tehát nem könyvtárat-alkönyvtárat...

Windows-t használok, Linux alatt viszonylag egyszerűen megoldható lenne a probléma Fetchmail-lel - gondolom - de itt sajnos most Windows-ról van szó.



2015. okt. 13. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A Thunderbird-ö nem ismerem, de az Outlook képes egy levelet HTML-fájlként menteni úgy, hogy a fájl neve a levél tárgya, de ezt megváltoztathatod.
2015. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, a Thunderbird is képes menteni a levelet, én azt szeretném, ha ezt automatikusan tenné, mondjuk szűrő alapján egy megadott könyvtárba...
2015. okt. 15. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet egyik sem tud.
2015. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!