Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom a Windows 7et...

Rocknroll1021 kérdése:

Nem tudom a Windows 7et aktiválni. Én értem hogy nem UEFI-ben kell telepíteni de sehogy se sikerül így bootolni. Már 10 szer raktam újra a windowst és még nem sikerült aktiválni se winloaderrel és daz loaderrel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:

Mi a helyes sorrend?


UEFI Boot Order:


OS Booot manager

Internal CD/DVD

USB Cd/DVD

USB DISKETTE

! Network Adapter



Legacy Boot Order


Internal CD/DVD

USB CD/DVD

Notebook hard drive

USB DISKETTE

! Network Adapter


Nálam így néz ki.

2015. okt. 16. 18:21
 2/3 redghost ***** válasza:
Töltsd le a RemoveWat nevű progit.Ezzel sajnos aktiválni nem tudod de a gép nem fogja kérni hogy aktiváld.
2015. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
uuuuhhhhh! mit szoptam vele en is!!!!!! kb 1 eve lehetett...szoval nekem 2 vinyo van benne es valamiert nekem is ezt csinalta....aztan mar nem is tudom miert, kb 2 ejszakat es nappalt atolvastam kommenteket, forumokat mindent angolul-magyarul, de semmi. aztan csak ugy lehuztam a nagyobbik vinyomat(amit csak adattarolasra hasznalok), hogy a masik vinyon szabadon tudjak garazdalkodni. es miutan lehuztam, nekem lehetett hasznalni a loadert....lehet csak veletlen, vagy van valami konkret dolog mogotte. nem tudom, de bekem igy sikerult
2015. okt. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!