Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes 3d animáció...

Adamhu99 kérdése:

Milyen ingyenes 3d animáció készítő programot ajánlanátok nekem (egy kezdőnek)?

Figyelt kérdés
Használtam már a Blendert, de elég nehéz és valahogy nem is jövök bele, nem is nagyon foglalkozok mostanában ilyesféle programokkal (nincs annyi időm és többet játszok, mint általában), csak olvasgatok róluk, néha-néha... Milyen animációkészítő programmal "tanulhatnák bele" az animációs képek készítésébe?

2015. okt. 16. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem könnyebb. Autodesk termékek a legnépszerűbbek. (3ds Max, Maya)
2015. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Mayáról is hallottam, gondolkoztam hogy a mayát vagy a blendert töltsem le, de nem akartam mind a 2-t letölteni. a cinema4d meg nem volt ingyenes. A 3ds max-ról még nem hallottam, de így első látásra nem tudok sokat mondani róla.
2015. okt. 16. 18:51
 3/5 tabaki ***** válasza:
A Blender animációs rendszere nehéz? Tehát, hogy megjegyezteted a programmal a figurák főbb helyzeteit, az meg elkészíti a mozdulatsort? Egészen biztos, hogy muszáj neked ilyesmivel foglalkozni? Ennél egyszerűbbet aligha találsz.
2015. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:
Ugye, az tiszta sor, hogy a Maya is meg a Max is csak tanulóváltozatban „ingyenes” vagyis nem ingyenes? Ami nem jelenti azt, hogy ne kéne ismerned őket, ha profi animátorként akarsz dolgozni (túl sok erre mutató jelet nem villantottál fel), de ha maga az animáció a lényeg, akkor a Blendernek nemcsak az egyszerűsége, hanem a tényleges és korlátlan ingyenessége is nyomhat a latban, vagyis, hogy a kész munka jogtiszta voltába nem lehet belekötni.
2015. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet...

Én még nem foglalkoztam ilyenekkel ezért csak az utánaolvasgatásból tudok egy-két dolgot róluk. Informatikai szakközép iskolába járok, ahol a számítógépet és a programozási nyelveket (eddig csak a Free Pascalt) tanuljuk. Én szeretnék a 3D animációban is otthon lenni...:) de ez valahogy nem nagyon akar sikerülni (tudom hogy nem könnyű, akár milyen programot használok).

2015. okt. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!