Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azok az audio effect-ek, amik...

Azok az audio effect-ek, amik a "Variety of sound" weboldalon vannak, ingyenesen letölthetőek?

Figyelt kérdés
Ennek az oldalnak a letöltések fülén ( [link] ) találtam gitárerősítő programokat. Valaki nem tudja véletlenül hogy ezeket le tudom e tölteni ingyenesen?!
2015. okt. 27. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

This software is provided free of charge but the author retains copyright.

You are not allowed to make any copies or redistribute this software including but not limited to making the software available for download or making this software part of a software CD compilation.

You are not allowed to sell or to rent this software. You are not allowed to reverse engineer this software.

You are allowed to use this software for any artistic application including commercial music production.

This software is provided ‘as-is’, without any express or implied warranty. In no event will the author be held liable for any damages arising from the use of this software.

2015. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az idézőjel lemaradt.
2015. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DjImipapa ***** válasza:

Na ez aztán a jó válasz... a kérdező valószínűleg járt a kérdéses oldalon, és mégis megkérdezte....Erre kimásolva beteszed a szöveget....Csak gratulálni tudok hozzá....

Én azt mondanám, hogy igen, simán letölthetők, de sajátnak titulálva továbbadni nem etikus.:)

2015. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te pedig véleményt írsz, amikor azt kérdezi, hogy valaki tudja-e.. :)
2015. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
DjImipapa köszönöm a választ!! :)
2015. okt. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!