Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Semmi nem indul el Windows...

Semmi nem indul el Windows 10-ben, miért?

Figyelt kérdés
Nemrég újítottam win7-ről win10-re. A win7 alatt nem voltak problémák, kezdetben win10-ben sem, bár néha indokolatlanul sokáig töltött kikapcsoláskor. Most viszont egyáltalán nem indul el semmilyen exe kiterjesztésű fájl, sem böngésző. Nem töltöttem le semmi újat a gépemre, ami ne lett volna meg win7-ben is. A win10 által behozott szoftverek, mint a Microsoft edge tökéletesen működnek. Feladatkezelőben minden futó folyamatot végignéztem, az összes system vagy windows mappából származik, vagy a driverektől. Valaki ütközött hasonló problémába?

2015. okt. 27. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha előfordult nálam is, olyankor nyomtam egy rendszer visszaállítást és kész.

De most az nem megy.

Ki is írtam a Microsoftra egy kérdést, hátha tudnak segíteni: [link]

2017. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak az újratelepítés maradt, és csinálj egy visszaállítási pontot, és ha megint ilyen lesz, állítsd vissza abból, amit létrehoztál.

Ha véletlenül van visszaállítási pont, megpróbálkozhatsz vele. Megkeresed a keresőbe írva, hogy visszaállítási pont létrehozása, rákattolsz, utána ott "Rendszer-visszaállítás" és ha van visszaállítási pont, akkor visszaállítod arra az időpontra, amikor még működött minden.

2017. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!