Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Media Player Classic-ban hogy...

Media Player Classic-ban hogy lehet az "időcsúszkára" "jelöléseket" tenni? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szóval van egy adott videó fájl. Szeretnék megjelölni benne bizonyos időpontoknál bizonyos részeket, hogy ha majd később visszanézem a videót, vagy elküldöm valakinek, akkor tudjuk, hogy mi mikor történik az adott videó során. Azért MPC-vel akarom csinálni, mert már találkoztam olyan videóval, amit MPC-vel megnyitva működött a fent leírt dolog. Sajnos az interneten semmi konkrétat nem találtam a témával kapcsolatban...:S

2015. okt. 27. 20:47
 1/5 CspCsj ***** válasza:
Adott időpontnál > Kedvencek menü > Hozzáadás.
2015. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont így az "időcsúszkán" nem jelenik meg a megadott cím...
2015. okt. 31. 20:40
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Beépítve ez az egy lehetőség van.


MP4 és MKV formátumok lehetővé teszik fejezetek (chapter) jelölését és ezeket az MPC már jelöli sz idővonalon.

Például:

MP4-hez MP4Box - [link]

MKV-hez MKVToolNix - [link]


Konvertálás nélkül hozzáadják a videókhoz.

2015. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De MPC-vel nem lehet? Mert, mint mondtam én már tallkoztam ilyennel...
2015. nov. 2. 11:08
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Milyen videó lehetett az aminél láttad?

Ahogy említettem az MP4 és MKV formátumok/konténerek lehetővé teszik a videóanyag mellett ilyen fejezetjelölések tárolását, amit az MPC program jelöl az idővonalon.


Ehhez külön program kell, mivel az MPC-nél csak a Kedvencek létrehozására van lehetőség, és ezt (ahogy írtad) nem jelöli az idővonalon.

2015. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!