Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az uTorrent miért nem tölti...

Az uTorrent miért nem tölti fel azokat amelyekből nem az égeszet húztam le?

Figyelt kérdés

Egy kis ideje vettem észre, hogy az utorrent (jelenleg a 3.4.1-est használom) nem tölti vissza azokat a torrenteket amiknek nem az egész részét húztam le. Például van egy film-trilógia (nálam a Keresztapa-trilógia) egy torrentben de abból én csak a második és a harmadik részét húztam le. Már 3 éve húztam le és egész eddig normálisan feltöltötte, eddig összesen 12 GB-ot. Ezért is hagytam fent, mert javította az arányomat az oldalon. Ezen kívül még van 5 ilyen torrentem.

Kis ideje pedig már nem tölti ezeket vissza, hanem a következőt írja rá: "Hiba: Állományok hiányoznak a feladatból"

Másnál is van ilyen ? Szerintetek mi enne az oka ???



2015. okt. 27. 21:55
 1/3 Pelenkásfiú ***** válasza:

Valószínűleg kitöröltél néhány fájlt a könyvtárból. Vagy mondjuk átnevezted a felirat fájlt, stb.

Ha esetleg az egész könyvtárat áthelyezted, akkor megmondhatod neki az új helyet (jobb gomb/advanced/set download location).

Egyébként próbáld ezt: jobb gomb/Force re-check. Ha inaktív a menüpont, akkor előtte állítsd le a torrentet.

2015. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindent, de csak egyet tudok erre válaszolni: amióta lehúztam mind a 6 ilyen torrentet ami most nem működik, egyikhez sem nyúltam hozzá és nem is változtattam semmit. Ezért nem értem mindezt.

Kivéve akkor nyúltam hozzá a fájlokhoz amikor kitettem lemezre. Viszont az nem idén volt, ez a dolog pedig pár hete kezdődött el.


Amúgy ezt a "jobb gomb/Force re-check"-et hogyan is csináljam? Az első fele érthető, csupán a törtvonal utánit nem találom. Nekem magyar szöveg jön ki. Amúgy a törrentet nem kell leállítanom mert be sem tudom indítani :)

2015. okt. 28. 01:28
 3/3 Pelenkásfiú ***** válasza:

Bocs, nekem angol. :)

Nálam alulról az ötödik. A törlés (vagy eltávolítás?) alatt van.

2015. okt. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!