Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincsenek játékok?

Miért nincsenek játékok?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, alig jött ki az elmúlt pár évben valami értelmes játék, és most is alig van kilátásban egykét normális cím. Mi az oka ennek a pangásnak? Február óta szinte csak középszerű indie játékokkal lehet játszani. Ennyire nagy az ötlettelenség?
2015. okt. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert hogy aaannyira vásárolnál már valami játékot?
2015. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csúszik le a piac színvonala.

Akiknek ilyen igényei vannak azok vagy a régi játékokkal játszanak újra vagy kinőttek a játékból, a fiatalok meg nem tudják miről maradnak le.

2015. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne haragudj, félig egy másik kérdéssel kevertem össze, mert egyszerre nyitottam meg.
2015. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ötlet lenne de úgyis a "AAA" játékok lesznek népszerűek mert azt reklámozzák.. nem éri meg ma már jó játékot csinálni a lényeg hogy számozott folytatás készüljön abban van a pénz.. bár mit jelent számodra hogy értelmes?
2015. okt. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 Így van, már a Hitmant várom, de csak jövőre jön ki. Első leszek aki megveszi Steamen.
2015. nov. 1. 12:42
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Azt hogy nem gagyi, hanem órákra le tud elé ülni az ember, nem unja meg 15 perc alatt. Idén csak a Witcher 3 és a GTA 5 tudta ezt eléni. Szerencsére azokhoz jönnek a kiegészítők néha többnyire ingyenes és automatikusan települnek is.
2015. nov. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!