Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Feed The Beast verziót...

SIDLER22 kérdése:

Milyen Feed The Beast verziót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hallottam már infinity, unleashed meg hasonlókat, de nem tudom melyiket válasszam. Melyikre van a legtöbb szerver? Melyikre lehet egyszerűen szervert készíteni? Melyikbe van a legtöbb mod? Melyik az amelyik a többihez képest a legújabb minecraft verzióval rendelkezik? stb

2015. nov. 3. 18:05
 1/1 kszk2 ***** válasza:

Melyikre van a legtöbb szerver?

- Szerintem az infinitire de ebben nem vagyok biztos. Itt kereshetsz szervereket: [link]

Melyikre lehet egyszerűen szervert csinálni?

- Helyi szervert bármelyikre (Ott van egy "Download Server" gomb)

- Online szerverhez (bérelt szerver) Direwolf20, Horizons, Lite, Lite 2, Lite 3, Magic World 2, MindCrack, Monster, Tech World 2, Trident, Ultimate, Unleashed, Vanilla+,

Melyikben van a legtöbb mod?

- Szerintem az Infiniti-ben de a Direwold20-ban is rengeteg van

Melyik a legfrissebb verzió?

- Mind 1.7.10-es vagy régebbi


Én sima játékra az Infinitit ajánlom. Ha közben akarsz sorozatot nézni akkor a Direwolf20-at ajánlom (Direwolf20 nevű youtube-os csinálta a modpackot)


Haverokkal játszásra a direwolf20-at ajánlom (Nem OLYAN nagy a gépigénye mint az infinitinek)


Ha akarsz valami különlegeset a "3rd party modpacks"-nál a Regrowth modpacket próbáld ki. (Olvasd el a leírását ha nem ismered)


Unleashed-et nem ajánlom (Szerintem nem jó) és nekem mindig belaggolt


Ha a Technika alapú Modpackek érdekelnek: Tech World2

Ha a Varázslat alapúak: Magic World 2

Ha a kertészkedés meg ilyenek: Botania

2015. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!