Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudodm feltorni a Windows...

NarutoHUN kérdése:

Hogy tudodm feltorni a Windowsot egy vendeg felhasznalobol?

Figyelt kérdés
Apam lekodoltatta a gepes es en csinaltam egy vendeg felhasznalot amivel az o engedelye nelkul be tudok lepni a gepbe, de nem tudok telepiteni se jatekot se semmit.Hogy tudom feltorni, vagy megoldani jogy tudjak jatekokat telepiteni ay o tudta nelkul?

2015. nov. 4. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer? Régebben windowsoknál konboot-ot használtam erre a célra
2015. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

[link]

egyébként meg tanulj rendesen (legalábbis szerezz jó jegyeket). nem fogok hazudozni, mert pontosan tudom hogy jelenleg a közoktatásban olyan marhaságok is vannak a tananyagban amire az ég világon semmi szükséged nem lesz soha, hacsak nem pont olyan szakmát választasz. és "általános műveltségnek" egyáltalán nem nevezném pl a Cutter-számokat. de sok ilyen van. ettől függetlenül túl kell rajta esni és ha ügyes vagy és eszed is van, akkor lehetőséged lesz később olyan irányba menni ami érdekel és még hasznos is. apád meg ne ilyen marhasággal büntessen, mert motiváció hatékonyabb mint a fenyítés. régen is azt hitték a szülők, hogy ha kékre-zöldre verik a gyereket akkor jobban fog menni a matek. hát nem! :)

2015. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Window 7 operacos rendszer van.
2015. nov. 6. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!