Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tömörítés hogyan miképp?

Tömörítés hogyan miképp?

Figyelt kérdés
szóval egy 4.5gb win7 iso fájlt szeretnék tömöríteni ugy hogy egy 1.7gb os pendrivra rá férjen és bootolható is maradjon milyen programmal tudom ezt megoldani nekem ugy is mefelelne ha a parancssoral tudnám indítani a telepítőt és fel tudnám telepíteni a widows 7 et most win xp 32 bit van win 7 64 bitet szeretnék telepíteni fel .

2015. nov. 4. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem fog menni. kell egy nagyobb pen, vagy egy dvd.
2015. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha szóval ha van egy isofájlom ami winrar valójában de tudom mountolni akkor az ugy ahogy van egy pendrivon már bootolható lessz?
2015. nov. 4. 11:14
 3/6 A kérdező kommentje:
ttp://kepfeltoltes.hu/view/151104/n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg így néz ki amelyik mappán rar van akurzor azt bontottam ki.
2015. nov. 4. 11:16
 4/6 A kérdező kommentje:
2015. nov. 4. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ISO fájl egy CD-kép fájl, semmi köze a winrarhoz. Azért winrar az ikonja, mert ahhoz van társítva az iso fájl. Ha a nero íróprogramhoz lenne társítva, akkor az nyitná meg, és annak az ikonja jelenne meg rajta.


Win7 ISO fájllal két dolgot tehetsz. Író programban kiválasztod a CD-kép felírása parancsot, betallózod az iso fájlt, és felírod.

Másik lehetőség hogy letöltöd a Windows 7 USB-DVD Download Tool programot, és készítesz vele egy bootolható USB kulcsot.


[link]


2 gigás pendrive-ra nem fogod tudni feltenni.

2015. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. nov. 4. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!