Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne 2 kérdésem a GTA V-tel...

Lenne 2 kérdésem a GTA V-tel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az első, hogy a gumik hatással vannak-e az úttartásra? Pl. offroad, sport gumi, stb.


Másik, hogy a neon-t lehet-e kapcsolgatni a kocsikban mint a fényszórót? én nem találtam ilyen gombot, ti?:


Előre is köszi :)



2015. nov. 13. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem hogy a Neont nem tudod kapcsolgatni,


és igen a gumik valamilyen szinten hatással vannak pl: offroad-all felmehetsz a hegyeke.

2015. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igaz, hogy a gumikat direkt nem teszteltem azonos járművön, de akkor ezek szerint van hatása? tehát pl. a sport gumival meg gyorsabban lehet menni úton, meg jobban tapad, míg terepen csúszik?
2015. nov. 13. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Aszem igen én tapasztaltam már ilyet nem is egyszer.
2015. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem, köszi, majd akkor csinálok gumitesztet :)

és esetleg valaki a neon kikapcsolásra tud valamit? vagy más szerintem sem kikapcsolható? (mondjuk szerintem sem) .)

2015. nov. 13. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ha eléggé összetöröd a verdát, akkor kikapcsol magától. :)
2015. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja igen... ki tud törni :D mikor alulról kapott a kasztni, akkor az első neon már ki is tört és nem világított :)
2015. nov. 13. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Betöltéskor írta, hogy ki lehet kapcsolni, én azóta sem találtam meg. Még az ifruit appban sem. A gumik közt én is tapasztaltam különbséget, pl off roaddal nagyon szar tüköraszfalton
2015. nov. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem... :-) gumikat meg még nem teszteltem azóta.
2015. nov. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!