Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 4 hogyan telik az idő?

The Sims 4 hogyan telik az idő?

Figyelt kérdés

A Sims4-ben akkor is telik az idő,mikor nem játszom?



A húgom más családdal játszott. Mikor beléptem egy héttel később a családomból a szülők kihulltak, a gyerekek felnőttek. KÁOSZ.


Tegnap csináltam egy új családot. Azóta nem volt elindítva a játék. Így is telik az idő vagy meglesz az az "örömöm",hogy szemtanúja leszek a baba születésének és én adhatok nevet neki? Vagy holnap reggelre már kiskamasz lesz Devon néven? XD


2015. nov. 13. 13:44
 1/2 anonim válasza:

Szia, nem nem megy a játék kikapcsolt állapotban.

A következő történt; miközben a húgod játszott be volt kapcsolva az az opció, hogy (miközben játszol egy másik családdal) a többi család is öregedjen ne csak az aktív. Így telhetett el az idő a Te simjeid felett is.

Ezt egyszerűen a beállításoknál kikapcsolhatod, s így csak az aktív család öregszik:)

Illetve azt is be lehet állítani, hogy senki ne öregedjen!

2015. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huha! Köszi szépen! Eredeti a game és angol, úgyhogy majd kutakodnom kell a beállítás opcióban,de megkeresem!
2015. nov. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!