Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tele van a Windows Phone-om...

Tele van a Windows Phone-om majdnem 30gb-nyi beépített tárhelye, de nem találok rajta semmit, ami foglalna max 10 gigánál többet! Hol keressem azokat a file-okat amiket nem találok?

Figyelt kérdés
Nagyon hülye rendszere van, egyszerűen rühellem! USB-vel a gépre kötöm de Win7 miatt nem ismeri fel a telefonon lévő dolgokat és nem tudom, hogy mi foglal a rohadt telefonon ennyi helyet. Van rajta kb 4 giga zene, kb 2gb játék, megy egy.. kb 4 giga kép összesen. Hiába keresem a telefonon, nem találok semmi lehetőséget, annyit látok, hogy a documents mappába van a legtöbb. Telefonon Total Commanderrel néztem, nem ismert fel semmit a mappába. Gépen is néztem, ott sem. Mit tudok csinálni? Még 20gb helynek simán kellene lennie a telefonon, semmi nincs rajta ami foglalna rajta annyi helyet.. Már megőrülök, rühellem a windows-t telefonon. (Azért vettem ilyen telefont mert 90 ezer helyett 10-ért tudtam megvenni egy ismerősömtől).

2015. nov. 13. 16:18
 1/3 anonim válasza:
Én speciel szeretem a windows telefonokat mármint a lumiákat szerintem az androidtol sokkal jobb! Szerintem probáld meg a gyári visszaállitást persze elobb mentsd le az adatokat vagy talan virusos lenne?!
2015. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elképzelhető... Én az android rendszert jobban szerettem, az a baj, hogy a képeket sem tudom lementeni mert nem érzékeli..
2015. nov. 13. 16:47
 3/3 kovixxl válasza:
Ha a gyári visszaállítás nem megy, akkor próbáld a Windows recovery tools programot amivel újratelepítheted a telefonod.Persze csak akkor, ha a Windows phone-on win 8, 8.1 van. A program használata egyszerű. A youtube-on van egy csomó tutorial.
2015. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!