Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jobb lesz a Windows 10?

Jobb lesz a Windows 10?

Figyelt kérdés
Dell E5520 laptopomon eredeti win7 van, kipróbáltam tisztán újratelepített win10-et, de normális driverek sincsenek még, így állandóan összeomlott a gép, visszaraktam a hetet, azzal minden oké. Na most azt meglehet csinálni, hogy biztonsági másolatot csinálok a 10-ről, s használom pár évig a hetest? Mert tudtommal jövő nyárig lehet ingyenesen frissíteni, de egyáltalán nem biztos, hogy addig ezeket a driver problémákat megoldják. Vagy ti mit gondoltok?

2015. nov. 15. 20:40
 1/4 Tengor ***** válasza:
A gépedet 2,5 éve nem forgalmazzák. Senki nem fog a driver problémáival foglalkozni.
2015. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de ez a biztonsági mentéses dolog jó elgondolás?
2015. nov. 15. 20:52
 3/4 Tengor ***** válasza:

Ha lesz új géped, akkor azt valszeg már Win 10-el veszed.

Ha oprendszer nélkül veszed, akkor a mentett Win 10-et sem teheted fel jogtisztán rá. Ha felteszed, akkor is elavult lesz.

2015. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor nem érdemes 1 év múlva se win10-re frissíteni. Értem, köszi szépen a választ.
2015. nov. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!