Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miként lehet megoldani, hogy...

Miként lehet megoldani, hogy word-be ágyazott youtube videó pdf-be konvertálás után is működjön?

Figyelt kérdés
Adott egy docx fájl, amiben található egy beágyazott youtube videó, működik is, minden szuper. Viszont miután az Office-ban pdf-ként mentem, a videó eltűnik, s csak egy négyzet benne két átlóval lesz a helyén. Tudtok mondani olyan programot, eljárást, amivel megoldható, hogy a beágyazott videó a pdf-ben is működjön? Előre is köszi!

#Word #konvertálás #pdf #beágyazott videó
2015. nov. 20. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
PDFbe nem lehet videót ágyazni.
2015. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak olyat tudok, hogy beágyazott mp3 fájlos excelt jpg-be exportálom és azt lejátszom öregapám cd-lejátszóján.
2015. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár az sem világos, hogy miért vagy így rákattanva a pdf-re?
2015. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves #1! Köszönöm a válaszodat! Akkor marad a képbe ágyazott hiperhivatkozás.


zoligyerek: a hülyülés tetszik, de az már nem annyira, hogy csak egyetlen válaszlehetőség merül fel benned, annál is általánosítasz. Mondanám, hogy nem baj, de igenis az, ha a nagyképűség alaptalan és gőggel párosul. Én magasról teszek a pdf-re, viszont ahová az elkészített dokumentumokat fel kell töltenem, ott egyetlen támogatott formátum szerepel. Na kitalálod, melyik az? Ügyes vagy, jár a keksz, ez valóban a pdf.

2015. nov. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!