Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át tudom helyezni SSD-ről...

Át tudom helyezni SSD-ről winchesterre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy új gépet és az a probléma merült fel, hogy a Windows 7 a 120 Gb-os SSD-re van telepítve amivel ugye nincs is baj de ugye a képek könyvtár a program files és minden más is. Ez elég zavaró mert már most nincs rajta hely. Meggondolatlanságból a GTA V-öt is oda telepítettem. Ezt át tudom helyezni a winchesterre úgy hogy csak áthelyezem? És valahogy meg lehet adni hogy automatikusan a winchesterre telepítsen és töltsön le mindent az SSD-n pedig csak a Windows legyen? Köszi a válaszokat!



2015. nov. 30. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


GTA V és hasonló gyakran használt játékok és programok maradhatnak az SSD-n, mivel az azért van.

2015. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom de már csak 2 giga hely van rajta :D
2015. nov. 30. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első!

És amúgy is egy SSD-t csak 90%-ig ajánlanak feltölteni!

2015. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van 120 GB ssd-m és csak a Windows és a Gta van rajta. Gta kB 70 GB ja meg persze a driverek. És tele van
2015. dec. 1. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!