Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Online tudod úgy is játszani...

Online tudod úgy is játszani a GTA V-vel?

Figyelt kérdés
Le töltöttem egy grafikus modot a gta 5höz, de még nem raktam bele mert meg kérdezném előtte tőletek ha ilyenféle grafikus modot rakok a játékba ettől függetlenül nem fognak tiltani az online-ból?

2015. nov. 30. 20:49
 1/5 anonim válasza:
Én nem tudom majd karácsonyra megjön nekem is és akkor majd miután kitapasztaltam válaszolok de szerintem nem lesz semmi bajod belőle hogy ha berakod a modot de ezt énsem tudom pontosan BOCSI!!!!!
2015. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hírek azt mondták hogy minden modért durván büntetnek..
2015. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor várom a válaszodat karácsonykor :DD


Én is hallottam sok mindent a büntetésekről de még nem nagyon hallottam arról ha grafikus modot rakok bele akkor büntetnének. De azért kösz a választ, még várok egy kicsit más válaszokra :))

2015. nov. 30. 21:22
 4/5 anonim válasza:
Hát bocsi tényleg a késői választ de én meg azt szeretném megtudni hogy véletlenül nem tudjátok hogy kell rootolni és a válasz a GTA V re én nem hallottam büntetésről haverom is telerakta minden féle moddal és semmi baja nem lett belőle de majd karácsonykor saját tapasztalat alapján beszámolok
2015. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csak bannról hallottam a haveromtól is

Az nem nagy szám csak ha súlyos a mod akkor aztán nehéz ki keveredni ganéból

2015. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!