Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox könyvjelzők, jelszavak...

Firefox könyvjelzők, jelszavak stb. visszaállítása újratelepítés után. Hová lett a Win7 mappa?

Figyelt kérdés

Újratelepítés előtt kimásoltam ezt a fájlt:

C:\Felhasználók\Win7\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox

Újratelepítés után ezt akartam bemásolni, hogy a Firefoxom a régi legyen.

Csakhogy a Felhasználók mappában nincs Win7 mappa!

Van Default, Nyilvános, meg Én.

Ezekből a Default-ban van AppData, abban Roaming, viszont abban nincs Firefox.

(A régi és az új is Windows7. A rejtett fájlok meg vannak jelenítve. W fájlkezelővel és Total Commanderrel is próbálkoztam, hátha egyikben nem jó valami beállítás, de semmi haszon.)


Lenne valakinek valami jó ötlete?

(Nem vagyok nagy szakember, soha nem tanultam iskolában ilyesmit, úgyhogy egyszerűbben elmagyarázva lenne jó.)


2015. dec. 6. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, kérdés törölve, amint kiírtam, egyből megtaláltam egy másik elérési utat egy másik W7-re, és meg is lett!
2015. dec. 6. 09:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elérési út a C:\felhasználók\felhasználó_neve\appdata...stb

Felhasználó_neve = fiókod neve


A firefox biztonsági mentéséhez és visszaállításához használd inkább a Mozbackup nevű programot, egyszerűbb, és praktikusabb.

2015. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A firefox biztonsági mentéséhez és visszaállításához használd inkább a Mozbackup nevű programot, egyszerűbb, és praktikusabb."


A beépített firefox sync túl mainstream?

2015. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A MozBackup fent volt, de most sem működött, ugyanúgy, ahogy korábban sem.

Az újratelepítés előtt két nappal a Firefox újra lett telepítve különböző problémák miatt, akkor a MozBackup tökéletes volt.

Viszont a W7 újratelepítése után rá kellett jönnöm, hogy minden adatot elveszített. (Pedig a D-n volt, és előzőleg már ki lett próbálva.)

Ebből úgy gondolom, hogy az adatait a C-n tárolja, hiába van a D-re telepítve. Vagy ha nem, akkor nem tudom, mi más lehetett.

De különben így a mappa bemásolása csak pár perces dolog, nincs is vele gond, ha megtalálom, hová kell...

Most másik W7-verzió lett felrakva, és itt minden más. Elképesztő.

2015. dec. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!