Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van normális videó feltöltő/me...

Van normális videó feltöltő/megosztó program? NEM az idióta YouTube, ahol a bantu nyelven is megosztott filmek, magyarul figyelmeztető listára kerülnek.

Figyelt kérdés

Pl. A F.W. Murau filmek szabad listásak,de az 1924-ben (!) a filmhez írt zenék, amelyet 42 országban engedélyeznek 1'50" (!!!) ideje egy -CDXY- nevű akárki tulajdona csonkaMagyarooszágon. Ez szinte minden régi korabeli némafilmre/zenéjére vonatkozik!

"Válassz a YouTube több mint 1000 zenéje közül" NEHOGY EZT ÍRD!!! Előre is örök hálám!!!!



2015. dec. 9. 08:48
 1/2 Tengor ***** válasza:

Normális alatt azt érted, hogy a jogtalan felhasználást támogatja?

Te akkor vagy normális, ha a tulajdonodat nem véded meg, hanem hagyod, hogy más ellopja?

2015. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van, bár velem szemben nem kell keménykedni, hiszen (a szembetegségemig) több mint 25 évig dolgoztam rendező-operatőrként, és zenéket is kellett írnom.

NEM VAGYOK TOLVAJ.

Én a C.C. (ez a többség) illetve a szabad felhasználású filmek miatt vagyok durcás. Ha tudod mit jelent, akkor érthető, hogy az egész világon futhatnak (és futnak) ...

... kivéve Magyarországon?

2015. dec. 10. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!