Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet át particionálni...

Hogyan lehet át particionálni egy telefon memóriáját?

Figyelt kérdés
Nos, van egy telefonom ami rendelkezik 8 GB táhelyel nos ez úgy oszlik meg, hogy 0,92GB az úgynevezett belső tárhely ide jönnek az alkalmazások a többi pedig az a rész ahova a képek, videók, hangfelvételek jönnek. Az a gond, hogy van egy alkalmazás amire szükségem lenne de ez 1,2 GB... Ebből adódóan nem fér rá a belső tárhelyre. Ezért gondoltam arra, hogy át kéne particionálnia meghajtókat mint a számítógépeknél. Nem tudom, hogy segít e de van egy 1GB-os SD kártya is az estzközben

2015. dec. 11. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet átpartícionálni. Tegyél bele nagyobb kártyát és állítsd be, hogy oda telepítsen.
2015. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

miert 1GB os van? vegyel egy 32 est bele


amugy meg miert nem lehet a nagyobb particiora telepiteni?...


ha elkezded telepiteni azt irja ki nincs eleg hely?

2015. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, venni fogok bele de nem hiszem, hogy megoldaná a problémát, mert elvégre nem tudom beállítani, hogy a nagyobb particióra telepítsen. Igen, pontosan, az írja ki hogy nincs több hely.
2015. dec. 14. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!