Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mijen Vírus írtót ajánlotok?...

Mijen Vírus írtót ajánlotok? Nod32, AVG, vagy Windows defender is elég

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, mind egyforma. Ha nem dőlsz be kamu letöltőhelyeknek akkor nem is nagyon van szükség vírusirtókra.
2015. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló válaszának első felével egyetértek. A nagyobb/ismertebb kártevőirtók hasonló "hatékonysággal" dolgoznak, és igen nagy a jelentősége a felhasználói odafigyelésnek is.


Viszont a második felével nem: nem hagynám el egy folyamatos rezidens vírusirtót - az ördög nem alszik!

2015. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de atol én szeretnék egy normális védelmet és inkáb nod32 párti vagyok csak azt szeretném ha abol ajánlana valaki egy normálisat
2015. dec. 13. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy sima vírusirtótól még nem lesz rendbe a géped, malware irtó is ajánlott, sokkal látványosabb dolgokat produkálnak mint egy vírus.
2015. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szar az összes, előbb egy Daemon Tools-t alig tudtam feltelepíteni miatta. Ha ezerszer nem nyomtam rá az engedélyez gombra akkor egyszer se.
2015. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy ingyenest, vagy fizess elő egyre. De buhera torrentest biztos nem.


1. Én Avast Freet használok, meg vagyok vele elégedve.

2. Nem kell minden butaságra rákattintani, meg gyanús oldalakat nézegetni.

3. Jó, ha van adblock plus meg ublock a böngészőre telepítve.

4. Megbízható forrásról kell dolgokat letölteni.


Szerintem egy kis odafigyeléssel kilehet küszöbölni a kellemetlenségeket.

2015. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"egy Daemon Tools-t alig tudtam feltelepíteni miatta"

Nem csoda, kém-/reklámprogramot is tartalmazhat:

[link]


"De buhera torrentest biztos nem."

Egyetértek. A warezolt vírusirtó már eleve vírusokat tartalmazhat.

2015. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

Ha NOD-párti vagy, akkor tedd fel azt. Vagy igény szerint az ESET Snartsecurityt. Teljesen jó.

Az alapvető védelemre teljesen jó a Defender is, ha valakinek semmi ötlete nincs, mit tegyen fel, az hagyhatja azt is.

Én már tíz éve a nodot használom, ergo jelenleg is az ESET SS van szolgálatban. Mivel lusta vagyok fizetni, ezért természetesen újságkódokkal...

Az egyetlen legális módja, hogy teljeskörű fizetős programot teljesen ingyenesen használhassak.

2015. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!