Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan pc játékokat...

Tudnátok olyan pc játékokat ajánlani amik biztosan játszhatóak xbox360 karral?

Figyelt kérdés
a Ghost Recon Future Soldier és a Terminator ok.

#PC #játék #Xbox360 karral
2015. dec. 18. 04:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg van, Prototype, Left 4 Dead, Resident Evil 4-, Batman Arkham játékok, Splinter Cell Conviction, Blacklist (az előző részeket nem is próbáltam kontrollerrel, de szerintem azzal nem jó), Gears of War, Red Faction Armageddon, Guerilla, Darksiders, Dark Souls, Witcher, Fallout, Sniper Ghost Warrior, Sniper Elite, Tomb Raider 2013, Thief, Mortal Kombat 2011 és X, Street Fighter, A Story About My Uncle, Battlefield, CoD, Metro, Just Cause 2, Hitman, Devil May Cry, Skyrim, Need for Speed, Dead Space, Afterfall Insanity, Alan Wake, TMNT, Borderlands, GRID, Dirt... Amikhez nem írtam számot, azoknál vagy az egész széria támogatja, vagy csak néhány része.
2015. dec. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Az 5 évnél újabb játékok 99%-a ilyen. A maradék 1% stratégia, MMO, MOBA és hasonlók, amikhez kötelező az egér.
2015. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2015. dec. 22. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!