Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam egy macbook air-t 2008...

Jazzbass270 kérdése:

Kaptam egy macbook air-t 2008 1.1 80 Gb hdd stb 2 gb ram valamelyik, lion van rajta ha jól gondolom de eléggé akad 10.7.5 talán szertnék rárakni snow leopardot, ezt hogyan tudom kivitelezni pontosan? Windowst linuxot sokszor telepítettem már.

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne szopasd magad. Az SL már rég nem támogatott és alig van hozzá alkalmazás. Tegyél fel linuxot, pl elementary-t.


Ezt tedd fel

[link]


Méretezd át az OSX partíciót a lehető legkisebbre.

Utána meg ezzel tudsz pendrive-ról linuxot telepíteni.

[link]

2015. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb vinyó nem árt bele, cseréld ki!
2015. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én max facebook, skype,és leginkább szövegszerkesztésre használnám a gépet ,de annyira lassú mire beír egy karaktert is akár azért gondolom hogy már beteg ......Gondolkoztam a LUBUntu lxde-n is minden más gépemen az van semmi csicsa stb,megpróbálom rávarázsolni valahogy ..
2015. dec. 23. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Először próbáld ki live-ban, hogy milyen a trackpad, mert nekem volt amelyikkel kezelhetetlenül rossz volt. Az ubuntu és egyéb verziói ha jól emlékszem jól kezelték.

Az elementary nagyon megtetszett én azt tettem fel, és ez a gép is simán elvinné.


Szólj ha kell segítség a beállításokban. Mert pl vannak billentyűk amik először nem működnek vagy nem úgy ahogy kellene. Az fn még mindig nem működik rendesen, de az nem is érdekes.

2015. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!