Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom betenni a sims...

Júlia69 kérdése:

Hogyan tudom betenni a sims 4-be az egyedi tartalmakat?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni Sims 4 egyedi tartalmak berakásával kapcsolatban! Tudom, hogy a hajakat, sminkeket stb-t a Mods mappába kell betenni, a Tray mappába pedig a házakat, simeket.. De az a gond, hogy ezeket az egyedi tartalmakat nem találom sehol! A betett simek nincsenek a galériában, stb. Sokszor telepítettem újra a játékot, mert a gép és újra lett telepítve, de emlékszem, hogy régen ezeknek a fájloknak majom ikonja volt. Nem valami programra van szükség ahhoz, hogy ezeket az egyedi tartalmakat beletegyem a játékba?

2015. dec. 26. 18:05
 1/2 Bori 23 válasza:
Muffin Games készített róla videót, de most sajnos nem tudok linket adni, mert mobilról vagyok.
2015. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sims 3-nál helper monkey-ra volt szükség ezeknek a tartalmaknak a telepítéséhez, ezért volt majom ikonjuk. :D Nekem azóta is fent van a helper monkey, most Sims 4-ezni szoktam, de fogalmam sincs, hogy tényleg szükséges-e a program.


Viszont szerintem a probléma nálad inkább az lehet, hogy nem elég friss a játékod. Velem is előfordult már, hogy letöltöttem valamit, ami csak azután jelent meg a játékban, hogy frissítettem a legújabb verzióra.

2015. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!