Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Unreal engine 2 editor?...

Unreal engine 2 editor? Republic Commando co-op?

Figyelt kérdés

Ért valaki az unreal engine 2-höz? Főképp a map editor részéhez?

Szeretném elkékszíteni a STAR WARS REPUBLIC COMMANDO COOP map packjét. Egy coop modot szeretnék továbbfejleszteni.

A mapokat már sikerült berakni de nem tökéletesek, gyakran kicrashelnek, a spawnolás nem működik jól, a parancsok nem működnek, a host-player modelje nem jól jelenik meg...

Szeretném ezeket a pályákat egy kicsit átalakítani és ehhez kéne egy kis help. Nem olyan nehéz dolgok: pl:objectek eltávolítása, módosítására lenne szükség.

Pár dolog amire kíváncsi vagyok:

-A kamera kezelése az editorban:-fel-le mozgás függőlegesen

Mission objectek,feladatok módosítása(pl: ne csak a host tudjon az objectekhez hozzáférni/parancsokat osztani)

-player spawnpointok beállítása

...és még sok más, ami majd közben eszembe jut.

Normális válaszokat szeretnék!

Privátban is lehet írni/ esetleg ha részt szeretnél venni akkor emailen felvehetjük a kapcsolatot.

Előre is köszöm!

Üdv:Egy kezdő modder, aki egyelőre nem képes megvalósítani amit akar.



2015. dec. 27. 01:05
 1/1 millerb válasza:
100%

Én készítettem pár tutorialt a régebbi Unreal Editorhoz, de az alapok megegyeznek.

[link]

Keresd az első tutorialt! Ha valamit nem értesz nyugodtan szój.

2016. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!