Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videószerkesztő program?...

Kszk2 kérdése:

Jó videószerkesztő program? (Fizetős)

Figyelt kérdés

Az ingyenesek közül már mindet kipróbáltam de egyik se az igazi. Most a fizetőseket nézem de nem tudom melyiket vegyem meg.


(Csak hobbi szinten használnám úgyhogy kb 10K Ft-nál nem nagyon akarok többet kiadni)



2015. dec. 31. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
PowerDirector.
2015. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Így, hogy nem tudjuk az igényeidet, illetve, hogy neked mi tetszik, elég nehéz lenne javasolni.

Egy-két ismertebb programot (ami belefér az árkategóriádba) próbálj meg Trial (kipróbálós) verzióban megszerezni, aztán amelyik megtetszik, azt megveszed.

Hiába javasolnám mondjuk az Adobe Premiere valamelyik verzióját (amúgy én sem vagyok vele elragadtatva, pedig a munkahelyi gépemen azt vagyok kénytelen használni), ha az neked nem jönne be. Persze az árkategóriádba úgysem férne bele...

2015. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?


[link]


Már ha Windows-ról beszélünk, mert egyébként vagy a Premiere-t, vagy a FinalCut-ot mondanám.

2016. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BrekiX válasza:
Én a Sony Vegas 13-at javaslom. Minden megvan benne,de meg kell tanulni használni..
2016. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!