Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tört WoW szerver lehetőleg...

Tört WoW szerver lehetőleg külföldi? EU-s előnyökben!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy keresek egy olyan tört szervert, ami népszerű, lehetőleg angol nyelvű, és nem fun. A wowcircle jó lenne, de az orosz játékosokkal van tele, nem életképes számomra. vannak mások is (amiket találtam) de azok inkább fun stb.-k.

2016. jan. 5. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

nézz toplistákat és próbálj ki többet...és a neked legmegfelelőbbet válaszd!


22F

2016. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Warmane a mostani legnépszerűbb és állítólag PvP oldalról a legjobb minőségű szerver.
2016. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

warmane = Arena Tournament + Molten WOW

én AT-n toltam elég jó volt, amióta összevonták, a pvp realm tele van lowokkal, játszani nem tudnak, így a skillesebb játékosok könnyen verik őket (rduduval - cement retri warri kombót csaptam le 3v1-ben BG-n, szóval ultra gáz egyesek skillje, régen meg a legszarabb gearben levő ember is tudott valamit alkotni)

arról nem is beszélve, hogy a pvp zone tele van cheatrekkel! a levegőből lőnek a pve lockok, magek


AT régen tele volt skilles emberekkel, az 5/5-ért kellett tenned, most ingyen van minden és tele van lowokkal, cheaterekkel, scripteket használnak sokan...


22F

2016. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!