Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 miért nem tudja...

A Windows 10 miért nem tudja megnyitni az Excel fájlokat?

Figyelt kérdés

Eddig Windows 7 volt a gépemen, két hete telepítettem rá a Windows 10-et.

1-2 éve vásároltam a Microsoft Office 2013 programcsomagot, ami Win 7 alatt tökéletesen működött, most viszont az új Win 10 nem tudja megnyitni az Excel fájlokat. Mit kéne átállítanom, hogy működjön?


Előre is köszönöm a segítséget!


2016. jan. 5. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
és az office fel van telepítve?
2016. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, igen, fönt van, a Word dokumentumokat meg is tudom nyitni.
2016. jan. 5. 16:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Az excel fájlokat meg megnyitás előtt valami Doxillion nevű program akarja átkonvertálni, csináltam is két hétig, de most jött az üzenet, hogy lejárt a 14 nap próbaidő
2016. jan. 5. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Magát az excel programot el tudod indítani csak úgy? És ha igen, akkor utána ott olyat hogy fájl, megnyitás, és úgy megnyitni egy fájlt? Ha igen, akkor szerintem csak át lett állítva az alapértelmezett program az excel fájlokhoz.


Ennek megoldásához nyomd meg a windows gombot vagy nyisd meg a startmenüt, majd kezdd el gépelni, hogy "alapértelmezett". Ki kell dobnia egy olyat, hogy alapértelmezett programok. Kettőt is fog, kattints arra, amelyik ikonján van egy kis zöld pipa is. Majd a megjelenő ablakban kattints az "alapértelmezett programok beállítása" menüre. Ott a listában balszélen válaszd ki az excelt, végül kattints a program beállítása alapértelmezettkéntre. Utána jónak kellene lennie.

2016. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sikerült megcsinálnom az útmutatásod alapján! :-)
2016. jan. 5. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt a doxillion akármit meg töröld le :D
2016. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok! Köszi!!!
2016. jan. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!