Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom az otthoni hálozatb...

Hogy tudom az otthoni hálozatban lévő gépeknél egy másik motirképét létni? Milyen program kell hozzá?

Figyelt kérdés
Alapvetően az van, hogy szeretnék egy olyan progit telepíteni ami segítségével meg tudom nézni egy másik gép monitorán mi zajlik, esetleg ha a hang is átjönne az lenne az ideális. Nem jó a távoli asztal stb.. A lényeg hogy nem akarom kontrollálni a lányomat de most 13 éves és nem akarom letiltani a webről, rögzíteni sem akarom mit ténykedik, de szeretném ha rá tudnék nézni néha mit is csinál. Az lenne az igazi, ha nem látná mikor nézem meg, mert ez így egy visszatartó tényezőként működne, hisz úgy is elmondanám neki, hogy ez lehetséges, és néha meg fogom tenni. Az nem megoldás, hogy néha berontok a szobájába...

2016. jan. 8. 10:22
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Az ingyenes TightVNC program hangot nem, de képet biztos át tud küldeni észrevétlenül (bár kapcsolódás előtt a "View only" beállítást kapcsold be, egyébként irányítani fogod az egerét meg a billentyűzetét):

[link]


A TeamViewer-nek csak a fizetős változatával tudsz észrevétlenül kapcsolódni, de ez a hangot is átküldi:

[link]

2016. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Kmaradt:

Mindkettőnél kell a programokból egy példány mindkét gépen.

Használatról meg van sok leírás/video az interneten.

2016. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a lépéseddel tönkre fogod vágni a bizalmi kapcsolatod a lányoddal. Elképesztően nagy csalódás lesz számára ha utána kémkedsz és nem tartom kizártnak, hogy nem követsz el törvénysértést.

A beszélgetés megoldás, a kémkedés nem.

G.

2016. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!