Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows 10-ről? Megbízható rendszer? Nincsenek vele problémák?

Figyelt kérdés
Laptopomat most szeretném újratelepíteni, és gondolkozok rajta, hogy Windows 10-et rakok bele. Persze akkor először a 7-est frissíteném 10-re, aztán tiszta telepítéssel raknám fel.

2016. jan. 9. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A régi microsoft játékok már nem futnak rajta natívan. (pl rise of nations)
2016. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én a win10 et már fél éve használom de eddig még egyszer sem fagyott le . Azösszes többi amit használtam 1 héten meg legalább egyszer. Szerintem ez a lebstabilabb rendszer amit eddig használtam.
2016. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet ezzel az adatlopás üggyel? Sokan beszélik, hogy nagyon sok adatunkat felhasználják.
2016. jan. 9. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:

A személyes adataidhoz nem nyúl hozzá, csak rengeted felhasználói statisztikát készít, de a telemetria nagy része kikapcsolható.

G.

2016. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom megbízhatónak,mivel a licenc feltételek közt szerepel,hogy minden,amit felteszel a gépedre,az onnantól kezdve a microsoft tulajdona,és bármikor bármit megoszthat harmadik féllel ( reklámcégek )
2016. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5, ezt linkeld nekem kérlek, nagyon érdekelne!

G.

2016. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt telepítenéd, nézd meg, vannak-e a géped gyártójától hozzá illesztőprogramok. Például a Toshiba megjelentette, melyik gépükre javasolják.
2016. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Frissitéshez:

[link]

2016. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!