Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki (persze jó...

Ismer valaki (persze jó lenne, ha ingyenesen) otthoni felhasználásra alkalmas számla-és-blokknyilvántartó programot?

Figyelt kérdés

Alapból annyi kéne nekem, hogyha veszek valamit, akár saját számlára, akár csak blokkal, bevigyem a blokkon ill. a számlán levő adatokat, hogy mit vettem, mennyiért, esetleg valamilyen megjegyzést, és a program felvegye.

Amire igazán kéne, ill. AMI kéne a programBÓL, az az, hogy valami perfekt struktúrában tudja eltárolni a bevitt adatokat, és ez által könnyedén lehessen mozogni, keresni az adatbázisban, még hónapokra, netán évekre visszamenőleg is, amiket igazából az ember már régesrég elfelejt. És persze az is nagyon praktikus lenne, hogy valamilyen összegzést, "kimutatást" lehessen csinálni, de pl. az átfogott időtartományt én állíthassam. Netalántán egyszerűbb diagrammot is tudjon visszaadni.... bár az már tényleg extrém, túl sokat akarok... :D


Létezik ilyen összetett program otthoni felhasználásra alkalmas módon összerakva, vagy úm. ilyen sok és összefüggő funkcióban ne is reménykedjek? Ha esetleg csak fizetősbe van, és 6-7.000 Ft-nál nem több, esetleg az is érdekelhet még, annyit még fizetnék érte.


Tud valaki ilyesmiről valamit? Látott már ilyen programot?



2016. jan. 10. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!