Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom használni a...

Szemüveges kérdése:

Miért nem tudom használni a youtube-ot Chrome alatt?

Figyelt kérdés

Már megpróbáltam mindent ami tőlem telt, de a youtub-om sajnos így néz ki pár napja.

(A személyes adatokat én tűntettem el.)

[link]

Írták hogy a flash player okozhatja és a chrome://plugins/ oldalon meg is csináltam amit ilyenkor szoktak. Elvileg ez megoldja a bajt.

[link]


De nem így lett. Úrja is telepítettem a Chrome-ot. Megnéztem hogy nincs-e olyan kiterjesztés, ami zavarhatja. Próbáltam frissíteni a Flash player-t is. De semmi.

Más böngészőkkel megy a youtube, de így elég kényelmetlen és lassabb a gép is ha két böngészővel nyomulok. Szóval tanácstalan vagyok. :P

Kérlek titetek segítsetek.



2016. jan. 16. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy letiltod a chromeban abővítményeket
2016. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia. Skeresen letíltottam őket. de nem volt sok, 2-3 bővítmény össz-vissz.

Újraindítottam a Chrome-ot. Youtube így néz ki. :P


[link]

2016. jan. 16. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt tegnap nem csináltam vele semmit estére rendbe jött. Fogalmam sincs miért csinálta, nem értek hozzá.
2016. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 mármint konkrétan egy nagy nulla az egész úgy értsem? :)
2016. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, a képen láthatod. Az oldal széthullott betöltés közben. Csak a szétszórt webelemek vannak, megy a videó is, de nincs lejátszóeszköz. Van olyan gomb ami hatalmasabb mint a lejátszófelület.

Viszont most bezártam minden oldalt, újraindítottam a Chrome-ot. Tádám, a youtube újra jó és működik. Nem tudom mi lehetett a gond. :P


Azért köszönöm a segítséget. :)

2016. jan. 16. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, örülök. :) Szerintem a böngészö becachelte hibásan az oldalt. :)
2016. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!