Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csinaljam meg?

Hogyan csinaljam meg?

Figyelt kérdés
Szoval eloszoris windows 10 van a gepemen, gondoltam letorlok rola mindent es rakattintottam, hogy "ujrarakom" (nem ugrik be a helyes kifejezes most erre de remelem ertheto) es rakattintottam arra,hogy nem akarok megtartani semmilyen adatot, minden rendbe is ment egeszen 66%ig… ott kiirt, hogy nem sikerult megcsinalni a kert parancsomat, aznap nem foglalkoztam vele es kikapcsoltam a gepet. Masnap kapcsolom be es azt irta ki, hogy "operating system not found" es egy fekete kepernyo van eztel a felirattal, mi a teendo ilyenkor? Mit tudnek vele csinalni, hogy jolegyen? Surgosen kellene a gepem szoval minden valaszt megkoszonok.

2016. jan. 17. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1) Elolvasod a telepítési dokumentációt

2) A telepítési dokumentációban leírtak szerint telepítsd fel a rendszert

2016. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
A telepítőlemezről vagy -pendrájvról bootolva követed az útmutatásokat.
2016. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sürgősen kellene, akkor nem kapcsolod ki ész nélkül egy olyan kényes művelet közben, mit a telepítés.
2016. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!