Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik Windows jobb?

Szerintetek melyik Windows jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Hamarosan számítógépet fogok venni és nem tudom milyen windows-ot telepítsek rá.

A Windows 7-hez vagyok hozzászokva a legjobban viszont a 8.1 és a 10-es jobban tetszik.


Úgy értettem a 8.1 és a 10-es nem stabil.


Mi a véleményetek? Melyiket válasszam?


Nektek mi a tapasztalatotok?



2016. jan. 18. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a legújabbat, egyértelmű.
2016. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amelyiket megvásároltad.

Személy szerint 10-est tennék fel.

2016. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Úgy értettem a 8.1 és a 10-es nem stabil. "


Mar hogy a faxba ne lenne mar stabil?

2016. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 piriiiii válasza:

Hát, laptopon én csak a 7-ről és a 10-ről tudok véleményt mondani, telefonon van wp 8.1, de az azért más.

A 7-et szerettem, amíg volt és úgy veszem észre, mindenki szereti, akinek van. Nekem most 10 van már ősz óta, és igazából nem különbözik a 7-től, mármint nem sok újítást hozott, csak külsejében. Viszont gondolkodom azon, hogy újra 7-re váltsak, mert olyan akadozó, lassú a 10... Rámegyek a startra és kell várni fél percet, mire megjelenik, ha egyáltalán megjelenik, úgyhogy a billentyűzetet használom, mert a microsoft gomb az rögtön működik (tehát nem is a géppel van a baj, hanem valóban a rendszerrel).

Viszont a telefonos windows 8 az nagyon bejön, remekül fut, semmi bajom vele, egyszerű kezelni meg minden. Nem tudom, hogy a számítógépes rendszertől mennyire különbözik.

De lehet, hogy Neked menne a 10 is szépen. Meg az is lehet, hogyha újra 7-re váltanék, már sok idő kéne, hogy visszaszokjak arra a kinézetre. Szóval talán én is a 10-et ajánlanám. Ha a 7-hez vagy szokva, a 10 nem lesz nagy változás.

2016. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Viszont gondolkodom azon, hogy újra 7-re váltsak, mert olyan akadozó, lassú a 10... "


nekem baromi gyors.

2016. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A 10 -es is már stabil.

Sikerült megoldani elmúlt fél évbe a nagy problémákat.

A 8.1 -nek sok zavaró dolga van desktop/notebook -on,

ezeket javították a 10 -esre, és már jól használható.


7 -esel a legnagyobb gond, hogy friss telepítenél több órát vessz igénybe a frissítés, és nem szabad elfeledni kikapcsolnia a win 10 -re történő erőltetéseket...


Ha meg van a legális rendszer, és géped alkalmas rá, akkor Win10 -et javaslom.

2016. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akinek legalább 2008 -as asztali 4 magos procija van +6/8 giga ramja annak gondja nem lehet a win10-el szerintem. mert több ramot eszik mint a w7 proci használaton nem vettem észre különösebbet. ezer éves vagy nagyon gyönge irodai konfigokon nem is kell várni hogy szárnyaljon.
2016. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sebességről: Dell gépem 5 másodperc alatt indul normál indítással. (Win 10)
2016. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 piriiiii válasza:
Ötös! Ezért is írtam, hogy a kérdezőnek talán menne szépen. :)
2016. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket! :)
2016. jan. 18. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!