Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma este elkezdtem játszani...

Ma este elkezdtem játszani minden jó volt majd képernyőn megjelent elöüször zöld csik függölegesen majd bejön képernyő minden (Kb 1 hete vettem videókártyát használtan gts 8800 kártyát, kifogástalanul müködik) Videókártya probléma vagy monitor baj?

Figyelt kérdés
Monitorom samsung sync master sa 300 típusu kb 5 éves eddig semmiféle probléma nemvolt.... Mostg pedig 5 db függöleges csík jelenik meg.....

2016. jan. 22. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg a vga kábelell lehet probléma?
2016. jan. 22. 20:37
 2/4 A kérdező kommentje:
10 perc után eltünt nem értem
2016. jan. 22. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Kártya hőmérséklete rendben van??Ez egy nagyon régi kártya szóval több mint valószínű ,hogy kezdi leadni a kulcsot.
2016. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eszközkezelőben frissiiteni tudja illeszőjét de utána nem történik semmi sőt mostmár képőernyőfelbontás is kisebb lett 1600x1200 pedig 1920 is lehetett állitani..

Ugyanugy zöld csikok utána még kék csikok

2016. jan. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!