Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet pdf file-ban...

Hogyan lehet pdf file-ban rajzolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék angolul könyvet olvasni pdf-ben és az ismeretlen szavakat fölé írnám és utána meghallgatnám audiobook-ot is.

2016. jan. 22. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
pdf csak olvasásra használható. Ha írni akarsz bele alakítsd vissza word-be, esetleg szedd ki képként az adott oldalt és paintben fölé írod (van szöveg beírás lehetőség)
2016. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még kérdés az, hogy mit értesz pontosan fölé írás alatt, a fölötte levő sor és e között a szöveg között levő üres helyre írást, vagy a szóra ráírást.


De Readerrel egyik sem fog menni, csak szerkesztővel. Én olyant próbáltam most, hogy beszúrok egy megjegyzés ikont, és Readerben ha odaviszem a kurzort, akkor olvasni lehet a beírt szöveget.

Hogy van-e ilyen szerkesztő ingyen? Ezt neked kell kiderítened.

2016. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Min olvasod?

Tableten ajánlom az Xodo PDF Reader&Editor-t. Én ezt használom az egyetemen a PDF-re jegyzeteléshez.

PC-n a PDF-XChange Viewert. Az ingyenes verzióban is van Typewriter funkció, amivel tudsz írni a PDF-re, és van külön Comment Tool is.

Kindle-n szerintem nem tudsz konkrétan beleírni, ott csak megjegyzést tudsz írni egy kijelölt szóhoz.

2016. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Annyi még, hogy a tableten a Xodo-ban van kézírás és gépelés funkció is.

2016. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg a harmadiknak, igen tableten olvasnám.
2016. jan. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!