Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ez melyik animáció...

Adamhu99 kérdése:

Szerintetek ez melyik animációs film/játék?

Figyelt kérdés

Gondolom film, mert ha játék lenne biztos hallottam volna róla.. Nem tudjátok megmondani hogy milyen animáció készítő programmal készítették ezt az animációt? Így ránézésre, vagy ez attól teljesen független, mert bármelyikkel el lehet készíteni? (ez csak elméleti kérdés, kíváncsiságból.)


[link]



2016. jan. 26. 21:26
 1/3 anonim válasza:
Ez játék mert láttam már valahol róla gameplay-t de azt már nem tudom hol.
2016. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

World of Warcraft játék részeinek előzeteseiből/bevezető/átvezető animációiból lett összevágva, meg valami a hang lett kicserélve.

https://www.youtube.com/results?search_query=world+of+warcra..


Gondolom a legnépszerűbb 3D modellező/animáló programok közül használták valamelyiket (ha jól tudom a legelsőket 3DSMax-szal, később Maya-val is dolgoztak), de ezen a szinten sok külső bővítményt is szoktak használni (modellgeneráláshoz, animáláshoz, rendereléshez...), meg egyedieket is készítenek.

2016. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm. A WoWra nem gondoltam volna, habár most hogy mondod tényleg az..
2016. jan. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!