Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Észrevettem, hogy FL Studio-ná...

Észrevettem, hogy FL Studio-nál a Master sávról kiexportálás közben leveszi az effekteket! És ezért halk és tompa a zene pedig a projektben szépen tisztán és hangosan szól! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tehát a végeredmény mindig halkabb mint a projektben! Másképp is szól mert mindent újra szoktam keverni benne mire elfogadható a zene a sokadik exportálásnál!

Mivel tudnám hangosítani ha compressort teszek a sávokra akkor szétveri a zenét,lüktet és a fülnek kellemetlen!

Limiterrel meg alig tesz rá valamit ha sokat húzok rajta szintén torzít! Soundgood-ot nem is használok mert az alapból torzít! A YouTubeon a zenék hangosabbnak és tisztábbnak tűnnek! Ötletek?



2016. jan. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel játszod le, hogy halkabb?
2016. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
winamp de nem tudom úgy emelni a hangerőt, hogy ne torzítson! Esetleg valami preset valamelyik vst-ben ?
2016. jan. 27. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint hol torzít, ha emeled a hangerőt?
2016. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az adott sávon torzít ha rá rakom a compressort vagy a többi hangosító sz*rt!

A masternél mintha levenné azokat amiket ráteszek!

Kiexportáltam üres masterrel és effektezet masterrel és nincs különbség pedig projektbe van!

2016. jan. 27. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj a masteren rendes brickwall limitert, és ne legyen engedélyezve a normalize!
2016. jan. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az melyik plugin? És hol vehetem le a normalizációt?

A pattern-nél gondolod?

2016. jan. 28. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Tölts le valami ingyenes master limitert kezdetnek, gondolom free vst master limiter (vagy mastering vagy brickwall) googleba adagolása nem akkora kihívás...
2016. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!