Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gép nem ismeri fel a tv...

Mrgamer kérdése:

A gép nem ismeri fel a tv -met és azt írja általános nem PnP képernyö és nem tudom mit tegyek, mikor néztemrá megoldást nem sikerült, drivert pedig nem találtam hozzá. (TV/Monitor: Vortex - VLED-19B1D) (Rendszer: Windows 8.1 Pro) (? )

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Más tv-vel működött már a videokártyád? Lehet a neten találni olyan programokat, amik segítik a tv-re való csatlakozást, azokat érdemes még megpróbálni, ilyen tv varázsló félék.
2016. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezzel már müködöt, de nem tudom most miért nem, nem hiszem hogy mert újra telepitetem.
2016. jan. 29. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem ismeri fel? Rákötöd a gépet a TV-re és nincs kép? Ha van, akkor "felismerte". Nem kell nagy csodát várni, különben is tv-hez nem kell driver, ugyanúgy működik, mintha montorra kötnéd a gépet.
2016. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ugy értem, én ugy értem hogy van kép de olyan kép nagyságokat is oda ír amit a tv nem támogat, és igy egy játékomat sem birom megcsinálni a gombkominácoval pedig nem megy. (alt + enter) (Team Fortress 2)
2016. jan. 30. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:

"...olyan kép nagyságokat is oda ír amit a tv nem támogat"

Az 1366x768-on kívül? Az nem baj, én is használtam FullHD TV-n 1024x768-as felbontást, még a képarány se egyezik, de az miért gond?


"...és igy egy játékomat sem birom megcsinálni a gombkominácoval pedig nem megy. (alt + enter)..."

Mit kell ez alatt érteni. Mit kell megcsinálni? Kilóg a kép széle, vagy rosszul jelenik meg a kép? Bocsi, de nem tudom, mire gondolsz itt.

2016. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első felét talán értem már. Volt olyan, hogy olyan üzemmódot is kilistázott a Windows a képbeállításoknál, ami nem volt kompatibilis a monitorommal. WinXP-n találkoztam ilyennel utoljára. De nem a felbontás, hanem a képfrissítés volt ilyen. Le kell sz@rni, értelemszerűen nem használjuk az adott üzemmódot, és ennyi. Ha meg használni akarod vagy kapsz egy out of range hibaüzenetet, vagy cask a simán elsötétedik a kép, de fél- max. 1 perc múlva visszaállítódik a legutóbb használt felbontás/képfrissítési frekvencia.
2016. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"...olyan kép nagyságokat is oda ír amit a tv nem támogat"


Igen, és igy nem viszi rendesen a játékokat.


"Az 1366x768-on kívül? Az nem baj, én is használtam FullHD TV-n 1024x768-as felbontást, még a képarány se egyezik, de az miért gond?"


Pont hogy 1366x768-ig viszi de az alat is vanak olyanok amik nem müködnek. És most 1366x768 a képarány (ezzel megy rendesen (kicsi hibákal))


Ez a probláma akkor kezdödöt mikor a barátom játszot a gépemen és a GTA san andreas -al. Miután kikapcsolta és másnap bekapcsoltam nagyon közel volt a kép, (1024x768 (nekem most ez a legkisebb:1024x768 és a legnagyobb:2560x1600))

2016. febr. 3. 18:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Videokártya driverének újratelepítésével próbálkoztál már? Érdemes lehet kipróbálni, veszteni nem vesztesz vele semmit.
2016. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amugy 2 napja elromlot a vidikártyám, és most integrált videókártyával játszok.
2016. febr. 11. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehet, hogy tényleg nem is a tv-vel, hanem a videokártyával volt gond. Most, hogy az integráltat használod, megvan még a probléma?
2016. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!